Connect with Us

Rikthehet këngëtarja e njohur/ Rrëfen detajet nga jeta e saj private

Showbizz

Rikthehet këngëtarja e njohur/ Rrëfen detajet nga jeta e saj private

Publikuar

-

Këngëtarja dhe aktorja Nora Muçaj ka rrëfyer detaje rreth jetës së saj private dhe familjes.

Gjatë një interviste shumë të sinqertë në emisionin “Ftesë në 5”, Nora ka zbuluar se për të gjëja më e rëndësishme është familja.

Nora është shprehur se për fëmijët e saj është dashur shumë herë të refuzojë darkat dhe daljet me shoqërinë por nuk është penduar aspak.

“I kam refuzuar darkat me shoqërinë në mënyrë që të jem pranë tyre. Iu këndoj çdo natë para se të flenë gjumë”, ka thënë ajo.

Ndërsa e pyetur nëse do të ketë një këngë dedikuar fëmijëve të saj ajo është shprehur: Për momentin jo. Nuk e kam menduar. Dedikimi më i rëndësishëm është dashuria që kam për ta.

Ndërsa pyetet nëse do t’ia trashëgonte këtë pasion fëmijëve të saj ajo përgjigjet:

“Unë dua që fëmijët e mi të merren me diçka tjetër por nuk do t’i imponoj asgjë. Le të bëjnë gjithçka që dëshirojnë.”/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: