Connect with Us

“Të doli boja, të gjithë të urrejnë llafazane”/ Alketa Vejsiu reagon për sherrin virtual me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca

Showbizz

“Të doli boja, të gjithë të urrejnë llafazane”/ Alketa Vejsiu reagon për sherrin virtual me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca

Publikuar

-

Prej ditësh është komentuar pafund sherri virtual mes Revistës Class dhe moderatoreve Xehmi Shehu, Marina Vjollca dhe Luana Vjollca.

Të shumtë kanë qenë ndjekësit dhe fansat e moderatoreve që kanë reaguar përmes komenteve në rrjetet sociale.

Alketa Vejsiu ka reaguar duke i kthyer përgjigje komentuesve të shumtë në llogarinë e saj.

Njëri prej komentuesve i shkruan: “Sa mirë t’u bë të doli boja fare të gjithë të urrejnë llafazane”, ndërsa Alketa ia kthen: “Jeni bërë shumë me 0 postime, 0 ndjekës! Sa turp, sa turp! Luftoni me mullinjtë e erës! Dashuri ka më shumë se urrejtje! Kështu zhytuni thellë e më thellë por do mbyteni aty”.

Ndërsa një tjetër shkruan: “Mos u ngatërro me motrat Vjollca”, ndërkaq Alketa i është përgjigjur se s’ka asgjë personale me to duke thënë: “Janë super yje! I duam.”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE