Connect with Us

Velinat më seksi që u shndërruan në yjet e ekranit shqiptar/ Fotot më shpërthyese të Marina dhe Luana Vjollcës

Showbizz

Velinat më seksi që u shndërruan në yjet e ekranit shqiptar/ Fotot më shpërthyese të Marina dhe Luana Vjollcës

Publikuar

-

Sot ato janë dy moderatoret më seksi dhe të famshme të ekranit. Marina dhe Luana Vjollca e nisën karrierën e tyre në televizion dhe u bënë të njohur si velina të emisionit investigativ “Fiks Fare”.

Më pas të dyja bukuroshet bjonde prezantuan Top Fest, por më tej Luana e vazhdoi rrugën e vetme si moderatore.

Emisione si Pa limit, Summer Fest, Top Fest apo së fundi Shiko kush luan, kanë patur shumë sukses nën moderimin e bjondes bukuroshe Luana Vjollca. Ndërsa Marina u bë pjesë e emisionit sportiv, “Proçesi sportiv”, ku moderoi krah Ed Manushin për tu zhvendosur më pas në Tv Klan ku moderoi dy emisione të suksesshme, Cest la vie dhe aktualisht Klanifornia.

Në këtë fushë ajo është konkurrente përsa i përket shikueshmërisë me motrën e saj Luana Vjollca.

Përveç moderimit, Luana është bërë pjesë e muzikës dhe reklamave të ndryshme.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme ne këmi përzgjedhur disa nga fotot më seksi dhe të komentuara të Marinës dhe Luanës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: