Connect with Us

Emily Ratajkowski shfrenon imagjinatën/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme të Instagramit

Showbizz

Emily Ratajkowski shfrenon imagjinatën/ Fotot më të zjarrta të modeles së famshme të Instagramit

Publikuar

-

Modelja e famshme e rrjeteve sociale Emily Ratajkowski nuk ndalet kurrë së provokuari ndjekësit.

Emily ndez gjithnjë imagjinatën e tyre me fotot topless apo krejtësisht e zhveshur.

Ajo numëron më shumë se 25 milionë ndjekës në Instagram dhe sa vjen i shton duke dhuruar poza shumë të nxehta.

Së fundi Emily po përgatitet për koleksionin më të ri të rrobave të banjos, i cili i ka sjellë shumë suksese modeles.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot topless dhe nudo, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke zbuluar se e dashura e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE