Connect with Us

FOTO-Bën skena erotike e zhveshur/ Halsey shokon me videoklipin e saj të ri

Showbizz

FOTO-Bën skena erotike e zhveshur/ Halsey shokon me videoklipin e saj të ri

Publikuar

-

Këngëtarja 25 vjeçare Halsey ka surprizuar të gjithë fansat e saj me videoklipin e saj më të ri  “You should be sad”.

Halsey bën veprime shumë seksiste teksa shfaqet tërësisht e zhveshur hipur mbi një kalë dhe prek veten në zonat intime.

Kjo është videoja më e nxehtë e realizuar prej saj.

Këngëtarja shfaqet duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese me bikini duke treguar tatuzhet dhe linjat e saj të tonifikuara.

Kujtojmë se disa kohë më parë Halsey u mundua të mohonte shtatzëninë me të dashurin e saj Even Peters.

Çifti i cili janë bashkë që prej periudhës së verës, ndanë foto të njëri-tjetrit ku shiheshin duke u puthur dhe përqafuar në Santa Monica.Për më tepër shihni galerinë e mëposhmte./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE