Connect with Us

FOTOT-Gjyshja më seksi në botë/ 49 vjeçarja në ndihmë të të prekurve nga zjarret në Australi

Showbizz

FOTOT-Gjyshja më seksi në botë/ 49 vjeçarja në ndihmë të të prekurve nga zjarret në Australi

Publikuar

-

Gjyshja më e nxehtë në botë po ofron abonime falas në llogarinë e saj Vetëm për fansat, për të mbledhur të ardhura për të prekurit nga zjarret në Australi.

49 vjeçarja është shprehur se është shumë e trishtuar për fatkeqësinë që ka përfshirë Australinë dhe është e gatshme të ndihmojë duke përdorur llogarinë e saj.

Gina Stweart ka ofruar abonime falas për të gjithë në shkëmbim të 10 dollarëve si dhurim për të prekurit nga zjarret në Australi.

Ajo i ka falenderuar të gjithë për kontributin dhe ka ftuar djekësit të vijojnë të dhurojnë sa më shumë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE