Connect with Us

FOTOT-Kylie Jenner nuk kursehet/ Shpenzon një “mal” me para për një çantë

Fashion

FOTOT-Kylie Jenner nuk kursehet/ Shpenzon një “mal” me para për një çantë

Publikuar

-

Kylie Jenner i ka suprizuar sërish të gjithë fansat me pamjen e saj. Miliarderja ka publikuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë bojqiell që ka kushtuar 50 dollarë.

Por kjo nuk është e gjitha. Ylli i Instagramit e ka kombinuar këtë fustan me një çantë që sipas Insider.com thuhet se është e frimës së njohur Hermes ka kushtuar plot 24.000 dollarë.

Megjithëse një çantë si kjo e Kylie nuk është e disponueshme, një version i ngjashëm me të është shitur për 24.000 dollarë.

Por kjo nuk është hera e parë që Jenner bën shpenzime të tilla marrëmendëse, mjafton të kujtojmë arushin me diamante të pak kohë më parë të cilin e bleu për një shumë rreth 12.000 dollarë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Imazhe raciste në shfaqje/ Instituti i famshëm i modës kërkon falje

Publikuar

-

Nga

Instituti i teknologjisë së modës ka kërkuar falje dhe ka pushuar dy zyrtarë akademikë, pasi shfaqja është quajtur raciste. Shkolla nxori në pah një koleksion nga alumnus Junkai Huang. Në shfaqje sfiluan modele të veshura me veshë protezë dhe buzë të mëdha të kuqe si dhe vetulla si shkurre. Por një modele, Amy LeFevre, nuk […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

13 veshjet më të përshtatshme për gratë me gjoks të madh

Publikuar

-

Nga

Veshja është një nga aksesorët kryesorë që tregon pak nga karakteri i njeriut. Shumica e vajzave apo grave që kanë gjoksin e madh ne po iu ndihmojmë duke iu treguar disa prej kombinimeve që do t’iu bëjnë të dukeni mjaft elegante dhe do të eleminoni paksa dukjen e gjoksit të madh. Në galerinë e mëposhtme […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Duhet të jenë patjetër në gardërobën tuaj/ Tendencat më të fundit të çantave që do të plotësojnë veshjen e çdo gruaje

Publikuar

-

Nga

Fundi i muajit të modës ka mbërritur dhe çdo që duhet të shihni në sfilatat e stilistëve të njohur duhet t’i mbajmë mend. Një nga aksesorët më të rëndësishëm për një femër është çanta dhe gjatë prezantimit të koleksioneve të shtëpive të modës arritëm të veçonim disa prej tendencave më të fundit për çantat. Sezoni […]

LEXO TE PLOTE