Connect with Us

Nga “Mbretëresha e Instagramit” tek modelja ruse që çmendi Cristiano Ronaldon/ Fotot që tërbuan rrjetin këtë javë

Showbizz

Nga “Mbretëresha e Instagramit” tek modelja ruse që çmendi Cristiano Ronaldon/ Fotot që tërbuan rrjetin këtë javë

Publikuar

-

Supermodelet e famshme janë treguar shumë të pamëshirshmë edhe këtë javë. ajo që kryeson listën është Demi Rose, e cila së fundi ka arritur 12 milionë ndjekës duke i çmendur me format e saj në fotot nudo.

Bukuroshja i kaloi kufinjtë e imagjinatës duke u shfaqur në një lisharëse krejtësisht nudo dhe duke falenderuar secilin prej 12 milionë fansat e saj.

Anastasia Kvitko një tjetër yll Instagrami është mjaft e dashur dhe provokuese me ndjekësit e saj saqë në një njërën nga postimet e saj i ftoi të chatonin së bashku pas orës 01 të mëngjesit.

Emra të tjerë si Ana Cherim apo ylli që rrëfeu se e ngacm,onte Cristiano Ronaldo nuk kanë mbetur pas këtë javë. Ato kanë dhuruar poza mjaft seksi duke u kthyer në qendrën e vëmendjes nga mediat rozë.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme do të gjeni fotot më të nxehta që tërbuan Instagramin këtë javë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: