Connect with Us

“Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës”/ Luana Vjollca iu përgjigjet thumbimeve të Alketa Vejsiut

Showbizz

“Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës”/ Luana Vjollca iu përgjigjet thumbimeve të Alketa Vejsiut

Publikuar

-

Prej ditësh në media është përfolur shumë sherri virtual mes Alketa Vejsiut, motrave Vjollca po ashtu edhe moderatores Xhemi Shehu.

Disa thumbime nga Revista Class bënë që rrjeti të ndizej nga komentet e shumta që ishin në mbrojtje të Luanës, Marinës dhe Xhemit.

Duke psotuar një foto të dy motrave vjollca në Dubai në përshkrimin e fshirë më pas shkruhej:

“Jeta e sheikeve” sa i pëlqen vajzave shqiptare! #sheikeshat #sheiket e shoëbizit shqiptarë duken kaq sexy në Dubai! Zbarkuan një pjesë e mirë e tyre edhe këtë vit! Çudi ne shqiptarët se të lidhur jemi me botën arabe! Çudi sa pak promovojme perëndimin, stilin italian apo francez! Na lëvrin gjaku për muzikën e tyre! Për grimin e tyre! Për fustanet e ngarkuar glam e me xixa! Për jetën e tyre luksoze!

Dubai për disa që e kanë frekuentuar është një qytet butaforik artificial ku jo çdo gjë që shkëlqen është ar, të tjerë çmenden për të! Po juve a ju duket interesant Dubai? Ju pëlqen më shumë eleganca e vajzave diskrete europiane perëndimore?

Apo modeli arab? Buzë të plota, bust “zemërgjerë”, vithe sexy, forma të theksuara? Nuk po shtojmë edhe sheikët që të mbajnë në pëllëmbë të dorës, sepse ne luftojmë fort për modelin e vajzës “Self Made” që punon nga mëngjesi deri në darkë për të fituar rrogën me krenari!

Përdorëm foton në fjalë, se motrat Vjollca na duken imazhi më i mirë i Dubait në këtë fillim viti! Votoni ne story! Cilin model pëlqeni më shumë?”.

Edhe pse vajzat kanë vendopsur të mos reagojnë, në promon e emisionit “Shiko kush luan”, Rezart Veleshnja është shprehur:

“Falenderojmë Alketën që kënaqet vetë me veshjet, me të gjitha dhe këndon vetë kudo”, duke bërë fansat të mendojnë se kjo ishte një kundërpërgjigje për të gjitha ato që u shkruan në media këto ditë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më e nxehtë e Playboy/ Bukuroshja bionde me sy qiellorë do t’iu bëjë për vete me këto foto

Publikuar

-

Nga

Lindsay Pelas është një nga modelet më seksi të Playboy. Bukuroshja bjonde numëron plot 9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë […]

LEXO TE PLOTE