Connect with Us

Shenjat më të çmendura të horoskopit/ Ja si ndikon Hëna e plotë tek to

Life Style

Shenjat më të çmendura të horoskopit/ Ja si ndikon Hëna e plotë tek to

Publikuar

-

Shigjetari

Ata njihen sio një nga shenjat më mendjehapur të zodiakut. Një Shigjetar mund të bëhet i qetë dhe emocional gjatë Hënës së plotë, dhe pastaj pasi të keni rimarrë vizionin e tyre, ata do të ikin dhe planifikojnë diçka gjigante për të ardhmen.

Peshorja

Mjafton vetëm një shtytje e vogël dhe Peshorja mund të prishë çdo marrëveshje dhe të çekuilibrohet.

Ata që lindin në shenjën e peshores zakonisht janë njerëz shumë të qëndrueshëm. nuk synojnë kurrë të shtypin ndjenjat e të tjerëve. Por gjatë kohës së hënës së plotë është momënti që Peshorja të fluturojë.

Të qenit i ekuilibruar kërkon energji, dhe kur tërheqja e Hënës fillon punën e saj mbi një burrë ose grua të Peshores i presin lot, ide të mëdha, kohë për dashuri.

Bricjap

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë ngacmues dhe të gatshëm për të ndezur flakë botën.

Ndikimi i Hënës së plotë mund të sjellë zhgënjime për këtë shenjë. Por Bricjapët kanë një anë të mirë pasi zhgënjimin ata mund ta kthejnë zhgënjimin në kreativitet.

Dashi

Hëna e plotë ndikon gjithnjë pozitivisht tek Dashi. Kur ajo zhvendoset në këtë shenjë atëherë shndërrohet një ortek emocionesh./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE