Connect with Us

Tayna tregon sa vuan për të realizuar një foto: “Mu ndal fryma”

Showbizz

Tayna tregon sa vuan për të realizuar një foto: “Mu ndal fryma”

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera dhe të suksesshme të momentit. Gjithashtu është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku numëron rreth 1.2 milionë ndjekës.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjet, reperja poston shpesh foto dhe video të ndryshme nga koncertet.

Së fundi Tayna ka realizuar një foto ku shfaqet tejet seksi dhe ka treguar se sa ka vujatur për ta bërë foton

“Pas kësaj foto u theva dhe desh mu nal fryma”, ka shkruar reperja sipër imazhet e që dukej tejet joshëse.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Publikuar

-

Nga

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen seksi Arbenita Ismajli e cila gjithashtu është mjaft e përfolur në media. Gjatë një interviste për Prive, Fero ka treguar më shumë detaje duke zbuluar se e dashura e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

I dolën videot intime në rrjet/ Fotot më bombë të aktores shqiptare

Publikuar

-

Nga

Modelja dhe aktorja seksi Arta Elezaj është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Arta është bërë e njohur dhe si aktore në serialin shqiptar “O sa mirë”. Më pas u bë pjesë e “Duplex” ku u evidentua për linjat e saj. Pak kohë më parë në rrjet qarkulluan disa video intime të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vajza e ish deputetes tërbon meshkujt me linjat e saj/ Fotot më të zjarrta të modeles me bikini

Publikuar

-

Nga

Nuk është hera e parë që e “bombardon” rrjetin me fotot provokative. Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është komentuar gjithnjë për format e saj seksi. Komentet kanë qenë të shumta dhe ka marrë shumë pëlqime tek fotot e saj nga ndjekësit në Instagram. Ada pozon shpesh herë me bikini ku çmend ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE