Connect with Us

VIDEO-“Të kënaqen fukarenjtë”/ Era i ngre fustanin Luana Vjollcës

Showbizz

VIDEO-“Të kënaqen fukarenjtë”/ Era i ngre fustanin Luana Vjollcës

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca ka paralajmëruar si çdo të shtunë tjetër ka premtuar një super spektakël në emisionin e saj.

Bukuroshja bjonde ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon dhe pamjen me të cilën do ta shohim mbrëmjen e sotme.

E veshur me një fustan të zi që tregon më së miri format e saj bombastike, Luana ka bërë një minisfilatë në rrugë ku dhe era ka përfituar paksa duke i ngriutr pakës fustanin.

Reagimet e ndjekësve kanë qenë të shumta ku shumica prej tyre falenderojnë erën për këtë sfilatë të Luanës.

“Po lëre fustanin të valvitet se era do bëj punën e saj. me atë rast do kënaqemi dhe ne fukarenjtë”, shkruan njëri prej tyre.

“Kape fustanin se të iku o figurë”, shkruan një tjetër.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: