Connect with Us

“Kreha flokët, vura qerpikët dhe bëra make up”/ Këngëtarja shqiptare shkoi në parukeri në minutat e fundit të shtatzënisë

Showbizz

“Kreha flokët, vura qerpikët dhe bëra make up”/ Këngëtarja shqiptare shkoi në parukeri në minutat e fundit të shtatzënisë

Publikuar

-

Këngëtarja e muzikës popullore vlonjate, Maya i ka habitur të gjithë me rrëfimin e saj.

E ftuar në emisionin E Diell, Maya ka treguar momentet pak para lindjes.

Ajo ka treguar se në minuata e fundit të shtatzënisë ajo kishte shkuar në parukeri për tu bërë e bukur për të pritur sa më e lumtur djalin e saj.

“Edhe pse ishte minuta e fundit, unë e bëra minutën e fundit një orë në parukeri për të mos ndjerë veten të shqetësuar se u shqetësova pak! Kreva flokët, vura qerpikët, leva fytyrën, jo shumë por mjaftueshëm. Unë e bëra në maternitet djalin por a ka gjë më të bukur sesa të shkosh për të lindur?”, është shprehur këngëtarja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by . (@mayaalickaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: