Connect with Us

“Më ka acaruar nervat”/ Flor Binaj ia thotë troç Butrint Imerit

Showbizz

“Më ka acaruar nervat”/ Flor Binaj ia thotë troç Butrint Imerit

Publikuar

-

Flor Binaj është një nga aktorët më të dashur dhe të pëlqyer nga publiku.Gjatë këtij sezoni ai ka qenë bashkëprezantues në emisionin Shiko kush luan, i cili mbrëmjen e kaluar ka transmetuar puntatën e fundit për këtë sezon.

Si të gjithë të ftuarit, Flor Binaj dhe Rezart Veleshnja janë përballur me një pyetje mjaft pikante. I pyetur se cili është personazhi që i ka pëlqyer dhe ai që i ka acaruar nervat gjatë gjithë këtij sezoni.

Flor Binaj është treguar shumë i sinqertë duke treguar se personazhet që i kanë pëlqyer më shumë janë çifti Mihrie dhe Naim Abazi.

“Do them fillimisht ata që i preferoj shumë, janë Mihrije Braha dhe Naim Abazi, cifti i paparë që realisht na mësojnë sa herë që vijnë se sa bukur është ta duash dikë dhe sa mirë ndihesh kur do dikë vërtetë”, është shprehur fillimisht ai.

Më pas ai ka zbuluar emrin e personazhit që i ka acaruar më shumë nervat dhe ka zgjedhur Butrint Imerin, i cili ishte i ftuar në emision puntatën e 1 Janarit. “Personazhin që më ka acaruar shumë nervat, do e them publikisht, është Butrint Imeri. Dhe publiku është zhgënjyer shumë dhe thanë: “Pse ky është Butrint Imeri?”, është përgjigur Flori.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: