Connect with Us

Shëndeti, dashuria dhe paratë/ Parashikimi i horoskopit javor, zbuloni surprizat që ju presin

Kuriozitete

Shëndeti, dashuria dhe paratë/ Parashikimi i horoskopit javor, zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Dashi

Kjo javë do të jetë me shumë fat për njerëzit që kanë çështje ligjore në lidhje me paratë pasi do të arrijnë të gjejnë një zgjidhje. Ka gjasa, të fitoni një shumë të madhe këtë muaj. Java do të sjellë zhvillime pozitive në jetën tuaj të dashurisë. Për beqarët do të kenë mundësin të njohin një person shumë të veçantë. Ekzistojnë shanse të mëdha që dëshirat tuaja të përmbushen. Marrëdhëniet tuaja me partnerin tuaj do të jenë harmonike. Do të përfitoni për shkak të partnerëve tuaj të biznesit. Përsa i përket karrierës tuaj do të ngrihen në detyrë. Kujdesuni për shëndetin tuaj.

Demi

Këtë javë Demi do të marrë një lajm shumë të mirë në lidhje me aspektin profesional. Por gjithashtu mund të përballeni me disa probleme lidhur me paratë. Do të duhet të angazhoheni më shumë në punë. Nëse keni patur një krizë në martesën tuaj, këtë javë ky problem do të marrë zgjidhje.

Binjakët

Binjakët do të jenë në gjendje të kryejnë të gjitha detyrat e tyre në pritje dhe të zgjidhin problemet që lidhen me to. Disa prej tye do të mbeten pa zgjidhje për shkak të dembelizmit. Ju duhet të punoni me durim dhe tolerancë. Do të ketë disa tensione në jetën tuaj martesore dhe familjare. Disa njerëz mund të përpiqen të dëmtojnë imazhin tuaj. Një fitim i papritur monetar do t’ju bëjë të lumtur.

Gaforrja

Njerëzit e shenjës së Gaforres do të kenë sukses në vendin e tyre të punës. Ju mund të shpenzoni shumë para për jetën për të marrë frytet që keni pritur gjithnjë. Do të duhet të përballeni me ulje dhe ngritje në çështjet që lidhen me paratë. Jeta juaj martesore dhe familjare do të mbetet e mirë por shëndeti i partnerit tuaj të jetës do t’ju krijojë probleme.

Luani

Njerëzit e shenjës së Luanit do të bëjnë arritje të madhe në vendin e tyre të punës. Ju mund të kaloni një kohë të shkëlqyer me bashkëshortin tuaj. Do të jetë kohë plot dashuri, kujdes dhe mirëkuptim. Ju duhet të qëndroni të kujdesshëm dhe vigjilentë në çështjet që lidhen me paratë. Ju mund të fitoni një punën lidhur me qeverinë. Nëse jeni duke u përballur me një problem juridik, mund të zgjidhet këtë javë. Shëndeti juaj do të mbetet i mirë.

Virgjëresha

Njerëzit e kësaj shenje do të nderohen për arritjet dhe kontributet e tyre. Do të ketë situata të favorshme në vendin e punës. Ju mund të shqetësoheni nga shpenzimet dhe udhëtimet e panevojshme. Do të kaloni një kohë të mirë me pasardhësit tuaj. Ju këshillohet të qëndroni larg çështjeve dhe tensioneve të panevojshme. Jini të kujdesshëm në lidhje me shëndetin tuaj.

Peshorja

Njerëzit e shenjës së Peshores ka të ngjarë të fitojnë një shumë shumë të madhe këtë javë. Ju gjithashtu mund të merrni projekte të reja për të fituar shuma edhe më të mëdha. Gjërat do të mbeten normale në vendin e punës. Ju mund të merrni projekte të reja në vendin e punës. Java do të sjellë zhvillime pozitive në jetën tuaj të dashurisë. Jeta juaj familjare do të mbetet e mirë këtë javë. Do të ketë harmoni midis partnerëve. Kujdesuni për shëndetin tuaj pasi një sëmundje e vjetër mund t’ju shqetësojë.

Akrepi

Shenjat e Akrepit do të përjetojë zhvillime pozitive në lidhje me punën e tyre. Do të ketë një rritje të shpenzimeve të luksit. Java do të sjellë rezultate pozitive për fitimet monetare. Ju mund të mbeteni të shqetësuar për një anëtar të familjes. Ruani harmoninë me vëllezërit dhe motrat tuaja. Kjo do të jetë një javë e mirë për tu dhënë fund shqetësimeve tuaja shëndetësore.

Shigjetari

Njerëzit e kësaj shenje do të gjejnë guzimin e humbur këtë javë.  Kjo do t’iu ndihmojë në rritjen tuaj në vendin e punës. Do të merrni përfitime dhe mbështetje nga motrat dhe vëllezërit tuaj. Jeta juaj familjare do të mbetet harmonike. Duhet të tregoheni të duruar dhe t’i vini fre zemërimit tuaj. Mund të përballeni me dhimbje koke dhe probleme që lidhen me sytë këtë javë.

Bricjapi

Njerëzit e kësaj shenje do të nderohen në sferën sociale. Këtë javë duhet të merreni me probleme të lidhura me shëndetin. Ka mundësi të shpenzoni një shumë të madhe parash për shëndetin tuaj.  Do të ketë dashuri dhe harmoni në jetën tuaj familjare. Ekzistojnë indikacione për disa përfitime të ngurta në vendin e punës.

Ujori

Për njerëzit e kësaj shenje kjo javë do të jeët e paqtë. Fati do të jetë në anën tuaj këtë javë. Njerëzit e biznesit do të kenë sukses të jashtëzakonshëm në marrëveshjet e tyre. Gjendje financiare pritet të jetë në krizë për këtë javë. Ju mund të shqetësoheni për shëndetin e partnerit tuaj të jetës. Të dashuruarit mund të përballen me disa probleme.

Peshqit

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje do të mund të fitojnë një marrëveshje biznesi falë partnerit të tyre.Do të merrni një fitim shumë të madh këtë  javë. Jeta juaj martesore do të jetë në momentet më të shkëlqyera. Duhet të qëndroni të kujdesshëm në çështjet që lidhen me paratë pasi kërkesat e shpenzimeve të panevojshme do t’ju shqetësojnë.Tregoni kujdes me ushqimet që konsumoni pasi mund të keni probleme me shëndetin./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE