Connect with Us

Urrejnë të bëjnë gabime/ Këto shenja të horoskopit janë shumë të ndjeshëm

Kuriozitete

Urrejnë të bëjnë gabime/ Këto shenja të horoskopit janë shumë të ndjeshëm

Publikuar

-

Virgjëresha

Njerëzit që i përkasin shenjës së Virgjëreshës kanë tendencën të jenë shumë kritikë por më së shumti ata janë kritikë me veten.

Ata kanë standarte të larta dhe kur pritjet e tyre nuk përmbushen, dhe kjo bën që ata të mërziten me njëri-tjetrin.

Kur ata bëjnë gabime kanë ndjesin se nuk dinë të bëjnë asgjë mirë. Kanë problem shumë njerëzit e paaftë dhe sigurohen që kur të bëjnë diçka ta bëjnë ashtu siç duhet.

Luani

njerëzit e kësaj shenje janë jashtëzakonisht shumë të realizuar dhe karizmatikë. Kanë tendencën që të imitojnë njerëzit që ndodhin përreth tyre. Kur Luanët bëjnë një gabim mendojnë se nuk janë më vetvetja po ashtu dhe njerëzit rreth tyre.

Bricjap

Njerëzit e kësaj shenje e bëjnë më së miri punën e tyre dhe përpiqen të mos ngatërrohen. Ata përpiqen gjithnjë të mësojnë nga gabimet e tyre, por e urrejnë të ndodhen në situata të tilla.

Ata e dinë që gabimi është diçka njerëzorë por nuk ia falin vetes nëse për këtë kanë shumë përgjegjësi ose promovim.

Peshorja

Peshoret e urrejnë ndjenën e paragjykimit dhe kljo është arsyeja pse ata frikësohen kur bëjnë gabim ose marrin një vendim të gabuar.

Për tat ë bësh gabime do të thotë të sjellësh telashe, britma, apo thjesht të bëshqë të tjerët të humbasin besimin tek ju./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE