Connect with Us

Aventura, dashuria apo drejtësia/ Zbuloni çfarë i bën më optimistë shenjat e horoskopit

Kuriozitete

Aventura, dashuria apo drejtësia/ Zbuloni çfarë i bën më optimistë shenjat e horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë optimistë në lidhje me sfidat e reja dhe në gjetjen e mënyrës se si të kenë sa më shumë sukses.  Ata kanë pritshmëri të larta për vetem dhe situatat dhe gjithashtu janë shumë ambiciozë dhe iu pëlqen të marrin riskun dhe të testojnë veten duke patur shumë konkurrentë përreth.

Demi

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë optimist për ndryshime. Ata besojnë se nëse ju qëndroni të fortë dhe luftoni në atë që ju besoni atëherë do të ketë ndryshime të fuqishme.

Binjakët

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë optimistë kur luftojnë për çështje për të cilat zëri i tyre dëgjohet. Kjo shenjë ka aftësi shumë të mira komunikative dhe shoqërore.

Gaforrja

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë optimistë përkujdesjes. Ata e dashurojnë të kujdesen për të tjerët dhe kanë një ndjenjë të madhe keqardhjeje.

Luani

Luani është optimist përsa i përket fuqisë së gruas. ata janë udhëheqës të mëdhenj dhe këtë e tregojnë në çdo moment.

Virgjëresha

Virgjëresha është optimiste përsa i përket talentit dhe shprehjes së tij. Ata kujdesen shumë për gjërat që bëjnë dhe që t’i bëjnë ato siç duhet.

Peshorja

Peshoret janë optimist për drejtësinë. Nuk ndalen derisa të marrin atë që ju takon dhe atë që është e drejtë.

Akrepi

Ata janë optimist të marrin atq që duan. Kanë dëshirë t’iu tregojnë të tjerëve që ata kanë të drejtë dhe se gabimi qëndron tek të tjerët.

Shigjetari

Shigjetari është optimist për aventurat e tyre të reja. Ata janë gati të përballen me ♪5do lloj sfide.

Bricjapi

Bricjapi është optimist për karrierën. Puna për ta është prioritet.

Ujori

Ata janë optimist për humanizmin. Ata besojnë se dashuria është reciproke duhet të japësh edhe të marrësh.

Peshqit

Gjëja që i bën peshqit optimist është dashuria. Ata nuk e mendojnë jetën pa dashuri./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Njerëz të lumtur, jetë e gjatë/ Vendet me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë

Publikuar

-

Nga

Vendet me kujdesin shëndetësor më të mirë në botë janë Singapori, Japonia, Zvicra, Koreja e Jugut dhe Norvegjia. Shikojmë se çfarë renditet tjetër mirë. Singapori është zbuluar si vendi me kujdesin më të mirë shëndetësor në botë sipas Institutit Legatum , një qendër mendimi në Mbretërinë e Bashkuar që synon të heqë njerëzit nga varfëria.Tani […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE