Connect with Us

“Dua të më shohë si një frut të ndaluar”/ Këngëtarja e famshme zbulon arsyen pse nuk është martuar me yllin e futbollit

Showbizz

“Dua të më shohë si një frut të ndaluar”/ Këngëtarja e famshme zbulon arsyen pse nuk është martuar me yllin e futbollit

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore shakira dhe ylli i futbollit Gerard Pique bshkëjetojnë së bashku prej pothuajse 10 vitesh por ende nuk janë të martuar.

E gjitha kjo e ka një shpjegim dhe arsyen e ka treguar këngëtarja gjatë një interviste.

Ajo është shprehur se martesa është diçka që e tremb shumë dhe preferon që Pique ta shohë si të dashurën e tij apo si një frut të ndaluar dhe jo si gruan tij.

“Martesa më tremb shumë. Nuk dua që të më shohë si grua. Preferoj të më shohë si të dashurën e tij. Pak si një fryt i ndaluar. Dua ta mbaj të vëmendshëm, të mendojë se gjithcka është e mundur në bazë të sjelljes”, tha ajo, ndërsa rrëfehu edhe fillimet e marrëdhënies me mbrojtësin e Barcelonës:

“Nuk isha një e apasionuar pas futbollit, kështu që nuk e dija kush ishte. Por kur pashë videon mendova ‘ky djalë qenka i lezetshëm’. E pastaj dikush vendosi të na prezantojë”, tha këngëtarja kolumbiane, e cila është e lidhur me Pique që nga viti 2011. Ata kanë bashkë dy fëmijë, Milan e Sasha.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: