Connect with Us

Hoqën dorë nga familja mbretërore/ Meghan Markle injoron mbretëreshën

Showbizz

Hoqën dorë nga familja mbretërore/ Meghan Markle injoron mbretëreshën

Publikuar

-

Meghan Markle dhe Princ Harryn morën vendimin për tu larguar nga familja mbretërore dhe për të qenë të pavarur financiarisht. Pas këtij lajmi mediat raportojnë se Meghan është larguar nga Londra.

Ditën e sotme u vendos që do të mbahej një takim i rëndësishëm në familjen mbretërore. Mbretëresha do të vendosë për fatin e Meghan dhe Harryt.

Edhe pse u tha se është një mbledhje shumë e rëndësishme, Meghan nuk do të jetë pjesë e saj.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo ka injoruar ftesën e mbretëreshës dhe prej ditës që bëri publik lajmin është larguar nga Londra. Ajo do të dëgjojë çdo gjë vetëm nëpërmjet një telefonate.

Mediat e huaja shkruajnë se Meghan ishte ajo që vendosi të largohej nga familja mbretërore pasi nuk arriti të përshtatej prej 2 vitesh.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: