Connect with Us

Misterioze dhe unike/ 8 arsyet pse duhet të dashuroni një grua që i përket shenjës së Ujorit

Life Style

Misterioze dhe unike/ 8 arsyet pse duhet të dashuroni një grua që i përket shenjës së Ujorit

Publikuar

-

Ujori është një nga shenjat më misterioze dhe unike të zodiakut, prandaj do të jeni shumë me fat nëse dashuroni një grua që i përket shenjës së Ujorit. Por për më shumë, ne po iu tregojmë 8 nga arsyet pse duhet të dashuroni një grua që i përket shenjës së Ujorit.

1-Kanë një lidhje të fortë me muzikën ndaj dhe kjo është arsyeja pse ato janë aq të ndjeshme.

2-Gruaja që i përket shenjës së Ujorit gjithmonë do t’iu vendosë në vend të parë. Për të jeni prioritet.

3-Do të gjendet gjithnjë pranë jush, do t’iu mbështesë në çdo hap që do të ndërmerrni.

4-Nëse dashuria për një grua që i përket shenjës së Ujorit është e vërtetë, atëherë mund t’i besoni asaj jetën.

5-Nuk do të lodhesh asnjëherë duke menduar se çfarë duhet t’i thoni një gruaje që i përket shenjës së Ujorit.

6- Jeta me një grua që i përket shenjës së Ujorit do të jetë plot argëtim, ngrohtësi dhe gjallëri.

7-Një grua që i përket shenjës së Ujorit është shumë e këndshme dhe e sjellshme.

8-Një grua që i përket shenjës së Ujorit nuk do të dojë të ndryshojë asgjë tek ju pasi ju pranon ashtu siç jeni./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE