Connect with Us

Nominimet për çmimin e Oskar/ “Joker” kryeson listën

Showbizz

Nominimet për çmimin e Oskar/ “Joker” kryeson listën

Publikuar

-

Ngjarja më e madhe në kalendarin e holliwoodit po afrohet dhe të gjithë janë kuriozë të dinë se cili do të jetë fituesi i çmimit Oskar.

Filmi “Joker” udhëheq listën me 11 nominime për çmimi Oskar duke përfshirë edhe atë për ‘Filmin më të mirë të vitit’ ku do të ketë kundërshtarë filmat si ‘1927’, ‘Ford v Ferrari’, ‘The Irishman’, Marriage Story’, ‘Once upon a time in Hollywood’, Jojo Rabbit’, Little Women’ dhe ‘Parasite’.

Aktorja Scarlett Johansson është nominuar në dy kategori për Aktorja më e mirë në rol kryesor dhe Aktorja më e mirë në rol dytësor.

Mbrëmja gala do të mbahet me datë 9 shkurt në Los Angelos ku emrat më të famshëm të kinematografisë do të jenë në të njëjtin event.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: