Connect with Us

Yjet në tapetin e kuq të “Critics Choice”/ Jennifer Lopez dhe Nicole Kidman shkëlqyen me pamjen e tyre

Fashion

Yjet në tapetin e kuq të “Critics Choice”/ Jennifer Lopez dhe Nicole Kidman shkëlqyen me pamjen e tyre

Publikuar

-

Yjet më të mëdha të televizionit dhe të kinematografisë u bënë bashkë në eventin e rëndësishëm Critics Choice Awards.

Yjet që tërhoqën të gjithë vëmendjen dhe shkëlqyen në tapetine kuq ishin Jennifer Lopez, Nicole Kidman dhe Lucy Hale. Jennifer u shafq e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë bezhë me gur dhe të ngushtë pas trupit, duke i treguar edhe më shumë linjat perfekte të Jennifer Lopez.

Nicole Kidman e veshur me një fustan bust të zi ngjante si një kukull ndërsa Lucy Hale ishte e veshur me një fustan të gjatë me një fjongo të zezë në bel.

Për të parë se si u veshën të gjithë personazhet më të famshme të ekranit dhe kinematografisë mund të shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: