Connect with Us

Debati Ermal-Besi/ Amarda Toska ironizon aktorin

Showbizz

Debati Ermal-Besi/ Amarda Toska ironizon aktorin

Publikuar

-

Debati midis dy aktorëve të humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku u komentua shumë në media.

I gjithë debati virtual ndodhi për shkak të një deklarate të Bes Kallakut i cili u shpreh në emisionin e Luana Vjollcës se Ermali bënte biznes ndërsa ai bënte humor.

Ermali i dha fund debatit me deklaratën se ai nuk është askush për të gjykuar filmat e askujt.

“Kam zgjedhur të mos komentoj, sepse ne jemi një grup aktorësh që po kthehemi në regjisorë. Megjithatë për filmat, kush jam unë që të them si është ky e si është ai?”, u shpreh Ermali.

Por duket se kjo nuk do të mbetet me kaq dhe e fundit që ka reaguar lidhur me debatin është bashkëshortja e Ermalit, Amarda Toska.

Ajo ka publikuar në Instastory video ku uron partnerin e saj, për filmin “I Love Tropoja” dhe në fund duket se lëshon pak ironi për Besin.

“Urime, e vërtetove edhe një herë që je një super biznesmen”, shprehet Ami.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: