Connect with Us

E trishtë!/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktori i njohur i serialit “Dashuri e Ndaluar”

Showbizz

E trishtë!/ Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur aktori i njohur i serialit “Dashuri e Ndaluar”

Publikuar

-

Aktori i njohur turk Recep Aktug është ndarë nga jeta ditën e sotme. Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Mediat turke kanë shkruar se aktori ka humbur jetën për shkak të një sëmundje të rëndë.

Recep u bë i njohur me rolin e tij si Hilmi në serialin e famshëm “Dashuri e ndaluar”, një serial që arriti të thyente rekord shikueshmërie.

Aktori u nda nga jeta në moshën 65 vjeçare. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish missi që çmendi shqiptarët me format e saj/ Trejsi Sejdini në 25 foto provokative me bikini

Publikuar

-

Nga

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi të showbizit shqiptar. Modelja është bërë e njohur falë linjave të saj perfekte si dhe jetës private. Shpesh herë Trejsi publikon foto shumë provokative në rrjetet sociale. Modelja nuk nguron të tregojë format e saj. Kujtojmë se Trejsi është shpallur Miss Universe Albania në vitin 2018 ku […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tërbon ndjekësit me pamjen e saj/ Njihuni me bukuroshen bjonde që ndez rrjetin me fotot sensuale

Publikuar

-

Nga

Laurence Bédard është një sensacion i ri në Instagram e cila arriti të tërheqë mbi dy milion ndjekës në llogarinë e saj në rrjetet  sociale. Jo vetëm që është një modele, por edhe një parukiere e talentuar. Ajo nuk flet kurrë për familjen dhe jetën e saj private pasi ka vendosur ta mbajë shumë larg […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja çmend meshkujt me bukurinë e saj/ 20 fotot magjepsëse të Loan

Publikuar

-

Nga

Loan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune ka arritur të fitojë famë falë bukurisë së saj si dhe stilit të jetesës. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku tregon linjat e saj me bikini. Loan ka një trup mjaft të tonifikuar dhe këtë e tregon nëpërmjet fotove mjaft […]

LEXO TE PLOTE