Connect with Us

FOTOT- Kylie Jenner i vë “flakën” rrjetit/ Provokuese me të brendshme

Showbizz

FOTOT- Kylie Jenner i vë “flakën” rrjetit/ Provokuese me të brendshme

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner si gjithnjë ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Bukuroshja e rrjeteve sociale dhe reality shoë Keeping up ëith Kardashians ka provokuar të gjithë fansat e saj teksa është shfaqur duke pozuar mjaft seksi me të brendshme.

Sigurisht që kjo nuk është hera e parë që miliarderja i vë flakën rrjetit me të tilla foto, pasi mjafton vetëm të kujtojmë setin e realizuar për revistën e famshme Playboy.

Për më tepër shihni foto që nuk kanë nevojë për fjalë e komente./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Mbretëresha urdhëroi heqjen e titujve/ Meghan Markle: “Nuk më ndal dot asgjë”

Publikuar

-

Nga

Sipas mediave të huaja mbretëresha i ka ndaluar Meghan Markle dhe Princ Harryt të përdorin titujt mbretëror përderisa nuk janë më pjesë e familjes mbretërore. Meghan Markle është shprehur me miqtë e saj se asgjë nuk e “e ndalon ligjërisht” që ajo dhe Princi Harry që të përdorin titullin e tyre “Royal Sussex”. Duket se […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Arbenita Ismajli më “hot” se kurrë/ Publikon fotot vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një nga vajzat që ka fituar shumë simpatinë e publikut shqiptar dhe është shumë e ndjekur në rrjetet sociale . Si gjithnjë ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto nga jeta e përditshme si dhe poza mjaft seksi. Së fundi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Anna” në versionin e Robert Berishës/ Këngëtari këndon këngën e ish bashkëshortes

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është kthyer tashmë në më të komentuarin e mediacve rozë për shkak të deklaratave të tij të forta. Që pas momentit ku deklaroi se ishte ndarë këngëtarja Nora Istrefi, Roberti ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. I ftuar në emisionin Soiree Roberti ka kënduar këngën më të re të Norës dhe Gjikos […]

LEXO TE PLOTE