Connect with Us

Ish misi që u përfol për lidhje me biznesmenin indian/ 30 fotot më magjepsëse të Agnesa Vuthaj

Showbizz

Ish misi që u përfol për lidhje me biznesmenin indian/ 30 fotot më magjepsëse të Agnesa Vuthaj

Publikuar

-

Agnesa Vuthaj është cilësuar shpesh herë si një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Vuthaj ka përfaqësuar Shqipërinë në Miss World 2004 dhe në Miss Universe 2005. Agnesa ka lindur në Kosovë dhe është 33 vjeç. Bukuroshja është një biznesmene pasi ka një kompani mode. Ajo dizejnon çanta me markën e saj, biznes për të cilin ajo është shprehur se ka patur shumë sukses.

Ditën e djeshme Agnesa u përfol për një lidhje dashurie me një biznesmen indian gjë të cilën ish missi e ka mohuar pasi Agnesa është shprehur se nuk bën asgjë për famë dhe ndjekës në rrjetet sociale.

Ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Agnesa Vuthaj që mund t’i shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: