Connect with Us

Luana Vjollca do të prezantojë Big Brother?/ Arbana Osmani zbulon të vërtetën

Showbizz

Luana Vjollca do të prezantojë Big Brother?/ Arbana Osmani zbulon të vërtetën

Publikuar

-

Disa ditë më parë qarkulloi lajmi se moderatorja Luana Vjollca mund të ishte ajo që do të prezantonte reality show Big Brother.

E gjitha kjo erdhi pas një deklarate të Luanës e cila u shpreh në emisionin e saj se së shpejti do të rikthehej me një program të ri televiziv, gjë që bëri të gjithë të mendojnë se do të prezantonte Big Brother që për vite me radhë i është besuar Arbana Osmanit.

Pyetja e një ndjekësi në rrjetin e saj social bëri që Arbana të zbulonte se reality show  Big Brother nuk do të jetë as këtë vit.

Ndër të tjera ajo shprehet: “Pyetja e jetës (as si je nuk më është bërë kjo pyetje) Big Brother do ketë, por jo këtë vit. Më vjen mirë që ky program kërkohet kaq shumë dhe uroj me gjithë zemër që Top Channel të mund ta sjellë vitin që vjen. Por mos më pyesni që tani nëse do të jem unë prezantuesja sepse pas një viti nuk e di çfarë do ndodhë…Ajo që di më siguri është që Top Channel si gjithmonë do bëjë zgjedhje të shkëlqyer!”, përgjigjet Arbana duke shuar kureshtjen e të gjithëve.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tërbon ndjekësit me pamjen e saj/ Njihuni me bukuroshen bjonde që ndez rrjetin me fotot sensuale

Publikuar

-

Nga

Laurence Bédard është një sensacion i ri në Instagram e cila arriti të tërheqë mbi dy milion ndjekës në llogarinë e saj në rrjetet  sociale. Jo vetëm që është një modele, por edhe një parukiere e talentuar. Ajo nuk flet kurrë për familjen dhe jetën e saj private pasi ka vendosur ta mbajë shumë larg […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja çmend meshkujt me bukurinë e saj/ 20 fotot magjepsëse të Loan

Publikuar

-

Nga

Loan është një nga modelet më seksi të Instagramit. Bukuroshja brune ka arritur të fitojë famë falë bukurisë së saj si dhe stilit të jetesës. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në Instagram ku tregon linjat e saj me bikini. Loan ka një trup mjaft të tonifikuar dhe këtë e tregon nëpërmjet fotove mjaft […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja e fitnesit me forma bombastike/ Fotot më provokuese të Luna Bay

Publikuar

-

Nga

Luna Bay është një modele fitnesi e cila është bërë shumë e njohur për format e saj bombastike. Luna ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese. Ajo nuk ngurron të tregojë linjat e saj dhe ndjekësit sa po vijnë e shtohen në llogarinë e saj. Për […]

LEXO TE PLOTE