Connect with Us

Moderatori e thotë publikisht: “Intervistën më të vështirë e kam patur me një këngëtar”

Showbizz

Moderatori e thotë publikisht: “Intervistën më të vështirë e kam patur me një këngëtar”

Publikuar

-

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi është një nga personazhet publikë që e ka nisur punën e tij në televizion që në moshë të re.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin e Rudinës ku dhe ka rrëfyer detaje nga jeta e tij private si dhe ka treguar se cila ka qenë intervista më e vështirë që ka bërë.

“Intervista më e vështirë  që kam patur.Për mua intervistat e vështira janë me njerëz që më rrinë ftohtë apo që më japin përgjigje të shkrutra. Dua që personi që kam përballë apo që intervistoj të ketë të njëjtën energji të mirë që kam unë, në këtë mënyrë dua të marr të njëjtën gjë nga të ftuarit apo të intervistuarit e mi. Intervista ime më e vështirë ka qenë me një këngëtar të vjetër emrin e të cilit nuk dua ta tregoj. Ai më jepte vetëm përgjigje “po,jo”. Nuk është se ishte diçka personale me mua por në të vërtetë nuk e di se çfarë ndodhi mbase kishte probleme të tjera”, ka thënë ai.

Ndërsa i pyetur për marrëdhënien me ish partneren e tij dhe nënën e djalit, ai është përgjigjur se ata nuk janë bashkë por kanë raporte të mira për shkak të djalit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: