Connect with Us

Pse duhet të dilni në takim me një Ujor/ Zbuloni 5 arsyet

Kuriozitete

Pse duhet të dilni në takim me një Ujor/ Zbuloni 5 arsyet

Publikuar

-

1-Njerëzit që i përkasin shenjës së Ujorit mund trajtojnë çdo lloj teme.

Edhe nëse mund të ndodhen në situata tensionuese ata do të dinë gjithnjë sit ë veprojnë. Ata nuk ngecin në asnjë lloj teme, kanë informacione të mjaftueshme për çdo lloj teme.

2-Janë njerëz që i shtyn shumë kurioziteti.

Kanë gjithnjë tendencën të zbulojnë gjëra të reja. Janë në përpjekje për të përjetuar eksperienca të reja.

3-Janë dëgjues shumë të mirë.

Edhe pse ndoshta nuk e pëlqejnë aspak atë që po flet apo për çfarë po flet, ata i dëgjojnë deri në fund madje japin edhe këshilla të vlefshme.

4-I njohin kufinjtë.

Ata e njohin limitin. E dinë kur po e teprojnë për diçka dhe nuk i kalojnë kurrë caqet, aq më pak të ndërhyjnë në situata që nuk kanë të bëjnë me ta.

5-Kanë natyrë të çuditshme.

Ata kanë një natyrë shumë të çuditshme për shkak se janë një nga shenjat më unike dhe të mistershme të zodiakut./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: