Connect with Us

FOTOT-U bënë “nëna” pas moshës 40 vjeçare/ Yjet botëror që surprizuan fansat

Kuriozitete

FOTOT-U bënë “nëna” pas moshës 40 vjeçare/ Yjet botëror që surprizuan fansat

Publikuar

-

Të shumta kanë qenë personazhet e famshme që janë bërë nënë pas moshës 40 vjeçare. Emra të njohur të shoëbizit të huaj si Maddona, Gween Stefani, Eva Longoria e shumë të tjerë.

Cameron Diaz ishte njëra prej artisteve që u bë nënë në moshën 47 vjeçare dhe së fundi ka lindur një vajzë.

Ja disa prej tyre:

1-Chloe Sevingy u bë nënë në moshën 45 vjeçare.

2-Janet Jackson u bë nënë e një djali në moshën 50 vjeçare.

3-Eva Longoria ishte 42 vjeç kur rrëfeu se ishte shtatzënë.

4-Cameron Diaz ishte 47 vjeç kur u bë nënë për herë të parë.

5-Sandra Bullock në moshën 45 vjeçare birësoi djalin Louis.

6-Gween Stefani në moshën 44 vjeçare me djalin e tretë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE