Connect with Us

Humbi 40 kilogramë për një vit/ Këngëtarja zbulon dietën “çudibërëse” të saj

Showbizz

Humbi 40 kilogramë për një vit/ Këngëtarja zbulon dietën “çudibërëse” të saj

Publikuar

-

Këngëtarja Marsela Çibukaj i befasoi të gjithë kur u shfaq me një pamje të re në ekran dhe rrjetet sociale.

Këngëtarja ka humbur 40 kilogramë dhe për këtë ka treguar se ka përdorur një dietë strikte duke shmangur ushqimet jo të shëndetshme.

Gjatë një interviste për Living Marsela ka treguar se nuk ha kurrë darkë pas orës 19:00; konsumon fruta, perime dhe proteina dhe ka shmangur ëmbëlsirat, alkoolin dhe pijet me gaz.

Këngëtarja tregoi se dëgjoi këshillën e mësueses së kantos dhe dietologes, të cilat i kërkonin vazhdimisht të humbiste peshë. Ka qenë nutricionisti i saj që e ka shoqëruar në këtë ‘udhëtim’, duke i ndryshuar dietën ushqimore sipas nevojave të saj. Ajo u shpreh se nuk ka dashur të rrezikojë me dieta të gatshme në internet. Marsela zbuloi se arsyet për këtë ndryshim janë tre: vetëbesimi, riaftësimi fizik dhe performanca më e mirë dhe praktike në skenë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: