Connect with Us

Mohoi lidhjen me biznesmenin indian/ Agnesa Vuthaj përgënjeshtron lajmin me veshjen 100 mijë euroshe

Showbizz

Mohoi lidhjen me biznesmenin indian/ Agnesa Vuthaj përgënjeshtron lajmin me veshjen 100 mijë euroshe

Publikuar

-

Pak ditë më parë ish missi Agnesa Vuthaj u përfol për një lidhje dashurie me një biznesmen Indian që ishte në kërkim nga policia.

Agnesa përgënjeshtroi lajmin duke thënë se nuk ka nevojë aspak për famë pasi çdo gjë në këtë jetë e ka realizuar me forcat e saj.

Faqja “What.they.wearin” ka zbuluar se veshja e Agnesa Vuthajt kushtonte plot 100 mijë euro. Pikërisht çanta, ora dhe byzylyku që shfaqeshin në foton e reagimit të bukuroshes shqiptare, përmbledh një shifër marramendëse.

“Agnesa Vuthaj veshur me çantën Hermes (87.700 Euro), orën rolex (10.300 Euro), dhe byzylyku Cartier me katër diamante(10.100 Euro)”– shkruhet në faqen what.they.wearin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: