Connect with Us

5 motrat më të famshme në botë/ Fotot më bombë të biznesmeneve më të ndjekura në Instagram

Showbizz

5 motrat më të famshme në botë/ Fotot më bombë të biznesmeneve më të ndjekura në Instagram

Publikuar

-

Secila prej tyre është e famshme në fushën e saj. Bëhet fjalë për motrat Kardashian-Jenner, të cilat kanë pushtuar rrjetet sociale që në fillimet e tyre.

Kylie Jenner është miliraderja e parë e familjes e cila përveç kësaj ka dhe më shumë ndjekës në Instagram se motrat e saj, Kim, Khloe, Kendall apo Kourtney.

Pas saj vjen Kim Kardashian e cila thuhet se do të jetë miliarderja e dytë e familjes dhe numëron 157 milionë ndjekës në Instagram.

Pas Kim vjen Kendall Jenner e cila numëron 121 milionë ndjekës në Instagram e ndjekur nga Khloe e më pas Kourtney Kardashian.

Të pesta seksi, të famshme dhe biznesmene, ndaj dhe ne kemi përzgjedhur fotot më bombastike të motrave Kardashian./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE