Connect with Us

FOTO-Rudina Dembacaj nuk fshihet më/ Publikon foto krah partnerit të ri

Showbizz

FOTO-Rudina Dembacaj nuk fshihet më/ Publikon foto krah partnerit të ri

Publikuar

-

Pak javë më parë, moderatorja Rudina Dembacaj konfirmoi se është në një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku.

Ajo publikoi disa foto ku shfaqej krah teje dhe shprehej: “E di që e donit të gjithë,por e kam për vete…exluziven 🤓 Për të gjithë ju dashamirës dhe jo,e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!”

Pas kësaj duket se Rudinës nuk i bëjnë më përshty[pje komentet dhe vazhdon të gëzojë lidhjen e saj. Së fundi ajop ka publikuar sërish një foto ku shfaqet krah Markut dhe e ka shoqëruar foton me një emoji zemër.

Kujotjmë se Rudina është në proces divorci me ish bashkëshortin e saj Aleksandrin, me të cilin ka dhe një vajzë, Viktoria.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE