Connect with Us

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Kuriozitete

Nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë/ Shenjat më të pabesa të horoskopit

Publikuar

-

Virgjëresha

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Si partner i tyre ti mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre porn ë të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dish kurrë.

Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush,duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.

Gaforrja

Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë.

Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’iu kthehet ju për t’iu gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.

Ujori

Kjo është një shenjë që i pëlqen t’i mabjë gjërat shumë private, të fshehta. Nuk kanë shumë besimt tek të tjerët, pasi për ta mund të kesh besim vetëm tek vetja.

Nëse ujori e tregon veten ashtu siç është atëherë do të kuptoni se sa intolerant janë dhe do të doni t’i shmnageni.

Peshorja

Askush nuk mund ta njohë një Peshore. Ata janë vetmitarë, të pakapshëm dhe gënjejnë shumë.  Ajo që ju besoni në partnerin tuaj Peshore është fantasia që ata kanë krijuar për ju. Ata nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë dhe nëse e tregojnë ju do t’ia mbathnit me të katërta./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE