Connect with Us

Përvëluese me linjat perfekte/ Kejvina Kthella në 30 foto provokuese me bikini

Showbizz

Përvëluese me linjat perfekte/ Kejvina Kthella në 30 foto provokuese me bikini

Publikuar

-

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara të shoëbizit. Kejvina u bë e njohur teksa u shfaq si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit.

Modelja tërhoqi vëmendjen me bukuirnë dhe format e saj bombastike. Ajo tashmë është pjesë e një prej kompanive më të njohura të modës si Guess.

Ajo gjithashtu është përfolur shumë edhe për jetën e saj private sio dhe për zënkat me modela të tjera të njohura të shoëbizit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me 30 fotot me bikini të Kejvina Kthellës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE