Connect with Us

WOW/ 30 fotot e Luana Vjollcës me bikini

Showbizz

WOW/ 30 fotot e Luana Vjollcës me bikini

Publikuar

-

Luana Vjollca është një nga vajzat më seksi të ekranit. Moderatorja e ka filluar karrierën e saj në televizion që në moshë të re, si velinë e emisionit investigativ Fiks Fare. Më pas ajo u hsndërruan në një nga mdoeratoret më të ndjekura shqiptare.

Përveç kësaj Luana prej disa kohësh i është future dhe muzikës ku pavarësisht që është gjykuar shumë se nuk di të këndojë sërish ka vazhduar me pasionin e saj.

Shumë herë është komentuar dhe për pamjen e saj apo operacionet plastike, por moderatorja nuk i ka pranuar asnjëherë publikisht.

Ne kemi përzgjedhur disa foto të Luana Vjollcës ku shfaq linjat e saj me bikini që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushton” Instagramin me hiret e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së famshme italiane

Publikuar

-

Nga

Valentina Vignali , modelja italiane,e cila është edhe lojtare basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj. Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj. Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina seksi do t’iu lërë pa frymë/ Fotot më hot të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Modelja Rhiannon Darney është një nga influencueset më të pëlqyera të Instagramit. bukuroshja bjonde është e njohur gjithashtu edhe si blogere pasi reklamon stilin e saj të jetesës dhe të gjitha vendet që viziton. Por nuk mungojnë edhe foto mjfat joshëse dhe seksi të Rhiannon e cila ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E apasionuar pas futbollit/ Kjo është tifozja e nxehtë e Milanit

Publikuar

-

Nga

Claudia Ronmani është një nga tifozet më të zjarrta të Milanit. Megjithëse jo gjithmonë i qëndron besnike skuadrës së saj, shpesh herë e shohim të postojë foto të ndryshme provokuese me fanellën e kuq e zinjve. Claudia numëron 1 milion ndjekës në Instagram, me të cilët ndan foto tejet seksi duke treguar format e saj. […]

LEXO TE PLOTE