Connect with Us

“Bikini nudo”/ Tammy Hembrow guxon t’i veshë dhe i lë pak vend imagjinatës

Fashion

“Bikini nudo”/ Tammy Hembrow guxon t’i veshë dhe i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Modelja e njohur e fitnessit , Tammy Hembroë është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo reklamon shpesh herë format e saj bombastike ku pozon me bikini.

Përveç kësaj modelja reklamon dhe trendet më të fundit të rrobave të banjos.

Së fundi Tammy ka bërë të sajat një palë bikini të cilat kushtojnë rreth 130 dollarë por përveç çmimit të kripur kanë duhet edhe shumë guxim për t’i veshur.

Pjesa e përparme është shumë seksi dhe tregon linjat perfekte të saj ndërsa pjesa e prapme e bikinive ka vetëm disa rripa të kryqëzuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot e Tammy Hembroë ku shfaqet me bikini./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura

Publikuar

-

Nga

Për shekuj me radhë, boja e flokëve ka qenë thelbësore për të ndihmuar njerëzit të portretizojnë një imazh të caktuar për tu përshtatur me standardet e bukurisë së ditës ose për t’i zhdukur ato në mënyrë dramatike. Në Mesjetë në Evropë, lyerja e flokëve filloi të zhvendosej në një zakon kryesisht femëror. Ngjyrat e kuqe, […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Industria e modës i përgjigjet thirrjes për maska dhe pajisje mbrojtëse për të luftuar Covid-19

Publikuar

-

Nga

Me mbylljen e dyqaneve, dhe eventeve të ndryshme të modës pjesa më e madhe e shtëpive të modës po japin ndihmën e tyre për të luftuar coronavirusin. Tani, dizajnerët, etiketat luksoze dhe konglomeratet e modës janë të gjithë bashke për të ndihmuar në tejkalimin e mungesës së maskave dhe pajisjeve të tjera mbrojtëse personale (PPE) […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Trendi më i ri i sandaleve për sezonin e verës 2020

Publikuar

-

Nga

Teksa sezoni i nxehtë i verës po afron, tendecat e reja të sandaleve për këtë sezon janë gati. Të larmishme në ngjyra dhe modele, por gjithashtu janë shumë të rehatshme dhe të kombinueshme. Elegante dhe shumë trendi në të njëjtën kohë. Këto sandale do të jenë të shumë kombinueshme për të gjithë sezonin e verës […]

LEXO TE PLOTE