Connect with Us

FOTOT-Kylie Jenner imiton mamanë e saj/ Shfaqet tunduese në fotot e fundit

Showbizz

FOTOT-Kylie Jenner imiton mamanë e saj/ Shfaqet tunduese në fotot e fundit

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është një nga personazhet publikë më të komentuar dhe të ndjekur në rrjetet sociale.

Kylie publikon shumë herë foto provokative për 158 milionë ndjekësit e saj dhe kështu ka bërë dhe herën e fundit.

Por ndryshe nga herët e tjera, Kylie ka treguar ngjashmërinë e madhe që ka mes saj dhe mamasë Kris Jenner. E veshur me një fustan të zi të ngushtë që i tregon më së miri format e saj, në përshkrimin e fotos ajo ka shkruar: “Më thërrasin Kris i vogël”.

Të njëtën gjë ka pohuar dhe e ëma e Kylie e cila shkruan: “Po e vogla ime e shoh” .

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: