Connect with Us

2020 viti i unazës?/ Era Rusi zbulon të vërtetën

Showbizz

2020 viti i unazës?/ Era Rusi zbulon të vërtetën

Publikuar

-

Era Rusi është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Ajo është komentuar shumë herë nga mediat edhe për jetën privarte të cilën Era e ruan me shumë fanatizëm. Së fundi ajo ka qenë e ftuar tek E Diell ku dhe është pyetur nëse 2020 është viti i unazës për të.

Ndërkohë Era është treguar mjaft e sinqertë dhe i është përgjigjur pyetjes duke treguar që jo, nuk do të jetë viti i unazës pasi nuk ka një kandidat.

Edi Manushi: A është 2020 viti i unazës?

Era Rusi: Jo nuk e kam thënë kurrë. Mos keqinformoni publikon kot.

Nqs do të ishte viti i unazës do të kishte një kandidat që nuk ka. Kam thënë që 2020 mund të jetë viti i fëmijës. Pasi një fëmijë është më i rëndësishëm se një unazë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: