Connect with Us

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj po planifikojnë dasmën?/ Zbulohen detajet

Showbizz

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj po planifikojnë dasmën?/ Zbulohen detajet

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është komentuar shpesh herë për lidhjen e saj me menaxherin e vipave Krenar Çoçajn.

Edhe pse asnjëherë nuk e kanë pranuar në publik apo kanë dalë në publik bashkë, prej vitesh ata janë komentuar si çift.

Sipas Panorama plus, Luana dhe Krenari kanë planifikuar të bëjnë një hap të madh në jetën e tyre pasi thuhet se po planifikojnë dasmën për në vitin 2020.

Së fundi ata bënë disa ditë pushime në Dubai së bashku me Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin, ndërkohë që shpesh herë kanë qenë dhe paparacët që i kanë filmuar në vende të ndryshme.

Detaje të mëtejshme për dasmën e tyre ende nuk janë zbuluar por duket se gjërat po shkojnë ashtu siç duhet në jetën e moderatores bukuroshe shqiptare.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE