Connect with Us

Morena Taraku publikon videon e nxehtë/ Robert Berisha bën komentin e papritur

Showbizz

Morena Taraku publikon videon e nxehtë/ Robert Berisha bën komentin e papritur

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku ka ndezur rrjetin teksa së fundi ka publikuar një video tejet të nxehtë nga pushimet.

Rrjeti ka shpërthyer në komente dhe pëlqime ku ndër komentuesit ishte dhe këngëtari Robert Berisha.

Krahas videos seksi Roberti shkruan: “Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 euro”.

Këngëtarja nuk ka reaguar ende për këtë koment të këngëtarit që prej verës së kaluar është beqar.

Kujtojmë se Roberti dhe Nora vendosën të ndaheshin nga njëri-tjetri e megjithatë ruajnë një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore.

Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: