Connect with Us

Projekti i Kim Kardashian për reformën në drejtësi/ Biznesmenia më e vendosur se kurrë

Showbizz

Projekti i Kim Kardashian për reformën në drejtësi/ Biznesmenia më e vendosur se kurrë

Publikuar

-

Kim Kardashian po përdor të gjithë famën e saj si personazh publik për të hedhur dritë mbi reformën në drejtësi.

Ylli i televizionit ka vendosur të realizojë një dokumentar në kanlin e njohur Oxygen të titulluar Kim Kardashian West: Projekti i Drejtësisë.

Dokumentari i cili do të publikohet në datën 5 prill për dy orë do të tregojë të gjithë vizitat që Kim Kardashian u ka bërë të burgosurve dhe sesi ka punuar me ekspertë të ligjit për çështje të njerëzve që mendohet se janë dënuar padrejtësisht.

“Ka një sërë problemesh me të burgosuirit në SHBA”, është shprehur ylli i relaity shoët Kim Kardashian.

Traileri tregon bashkëbisedimet e Kim me të burgosurit të cilët i kanë rrëfyer historitë e tyre asaj.

“Njerëzit meritojnë një shans të dytë”, është shprehur në dokumentar ajo.

39 vjeçarja ka mbaruar një vit për studimet e saj në drejtësi dhe duket se e ka marrë shumë seriozisht këtë profesion.

Për më tepër shihni galerinë me foto mëposhtë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: