Connect with Us

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Dashi

Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më e vlefshme se e para për punë; shmangni rreziqet. Këshilla është të pushoni më shumë.

Demi

Do të keni konflikte me ata që nuk ofrojnë siguri dhe një fzë të pasigurt gjatë fundjavës, ndaj dhe duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ky është momenti i duhur nëse dëshironi të bëheni pjesë e një lidhje romantike.

Përsa i përket punës projektet do të shkëputen.

Binjakët

Venusi duket i komplikuar por do të jetë shumë ditën e shtunë. Pavarësisht nëse jeni duke jetuar një histori tashmë të provuar, ose nëse po jetoni një dashuri të re, ujërat janë të qeta.  Në punë do të përballeni me disa keqkuptime dhe diskutime. Gjstë të premtes dhe të shtunës gjendja do të përmirësohet.

Gaforrja

Me Venusin në favorin tuaj, dashuria do të konsolidohet. Nëse ka dy histori në fjalë, duhet të vendosni dhe t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve me njerëzit që janë tashmë të përfshirë. Përfitimet dhe kontratat të rëndësishme ju presin përsa i përket punës. Yjet do të jenë në anën tuaj gjatë fundjavës.

Luani

Do të keni përfitime financiare këtë javë. Situata në vendin e punës do të jetë normale. Ka të ngjarë të keni fitime dhe sukses në çështjet që lidhen me pronën. Mesi i javës mund të japë disa tensione.

Virgjëresha

Njerëzit e shenjës së Virgjëreshës do të bekohen me një goditje pozitive të fatit. Aktivitetet që lëvizin ngadalë në vendin e punës, papritmas mund të marrin shpejtësi. Do të përqëndroni të gjitha përpjekjet tuaja për të fituar shuma më të mëdha parash. Mesi i javës mund të sjellë tensione shëndetësore dhe të lidhura me punën Do të kaloni një jetë të  shkëlqyeshme familjare dhe martesore.

Peshorja

Njerëzit e shenjës së Peshores ka të ngjarë të shqetësohen nga problemet financiare. Do të fitoni një shumë të vogël por shpenzimi juaj do të mbetet shumë i lartë. Do të ketë situata normale në vendin e punës. Do të duhet të merrni ngarkesë të madhe pune dhe presion. Ju këshillojmë që të mos i dorëzoheni prirjes tuaj për të qenë dembelë. Mbajeni veten larg nga çështjet e panevojshme.

Akrepi

Njerëzit e shenjës së Akrepit do të pësojnë një rritje të entuziazmimit dhe niveleve të tyre të energjisë. Do të performoni shumë mirë në vendin e punës. Njerëzit do të bashkëpunojnë me ju. Do të ketë një rritje të komoditeteve tuaja dhe përvojave luksoze.Mund të krijoni mosmarrëveshje me familjarët tuaj  kështu, flisni me mend. Kjo do të jetë një javë shumë pozitive për përfitimet financiare. Ju duhet të kujdeseni për shëndetin pasi do të jeni të prekshëm nga dhimbjet e kokës.

Shigjetari

Do të keni një gjendje normale në vendin e punës. Mund të krijoni konflikte dhe mosmarrëveshje me partnerët tuaj të biznesit, kështu që duhet të tregoheni të kujdesshëm. Shëndeti juaj mund të pësojë një goditje, sepse shumë punë dhe tensione të panevojshme do t’ju shqetësojnë. Kujdesu për veten. Kjo do të jetë një javë e mirë nga perspektiva e parave. Do të ketë shanse të fitimeve monetare të papritura.

Bricjapi

Në frontin financiar, kjo do të jetë një javë e mirë. Ju mund të merrni mjete të reja për krijimin e të ardhurave. Do të mbeteni të shqetësuar për shëndetin tuaj. Do të mund të merrni një lloj përfitimi nga një marrëveshje pronë. Jeta juaj familjare dhe martesore do të jetë e shkëlqyeshme.Do të mbeteni të shqetësuar për rritjen e shpenzimeve.

Ujori

Këtë javë do të merrni lajme të mira në lidhje me punën. Zyrtarët tuaj do të mbajnë marrëdhënie harmonike pune me ju.Shëndeti juaj do të jetë një shqetësim. Ekzistojnë shanse për infeksione të lëkurës dhe syve. Kujdesuni për shëndetin e partnerit tuaj të jetës.

Peshqit

Do të duhet të përballeni me probleme në vendin e punës. Ju mund të zgjidhni mosmarrëveshje me familjarët, kështu që duhet të jeni të kujdesshëm. Jeta juaj familjare do të mbetet e mirë. Java do të sjellë fitime normale financiare. Do të keni sukses në projektet që lidhen me qeverinë. Armiqtë tuaj do të mahniten nga efikasiteti dhe ndikimi juaj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE