Connect with Us

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Showbizz

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Publikuar

-

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë.

Gjatë intervistës Labi u shpreh se disa vite më parë, kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi.

Bëhet fjalë për këngën “Le t’kallet bota”, e cila u publikua pa videoklip dhe vazhdon të mbetet e tillë.

“Degjojeni! Me mua nuk ka hajgare sepse çdo kush e ka rriskun e tij dhe kur vjen puna te nenqmimi nuk e lejoj askend as mem nenqmu as me nenqmua dikan.

Degjojeni historine kur e kam anuluar klipin Let Kallet Kjo dynja qe ishte me Getinjon dhe Bleron.

Arsya ishte që Blero nuk donte ta linte Getinjon ne klip dhe unë e kam prish krejt punen e klipit se thash ja te tre ja as njeri.

Getinjos suksese🌟🤛🏼”- shkruante Labi në videon të cilën e publikoi edhe në llogarinë e tij në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on

Këto fjalë i ka konfirmuar Getinjo, i cili në një postim në InstaStory shkruan:

“Respekte shoku im. Ashtu është siç e ke thënë ti”. Mirëpo, kjo nuk është pritur mirë nga Blero, i cili në InstaStory sqaron gjithashtu se historia ka dy versione, ndaj ai e ka të nevojshme t’i tregojë Getinjos versionin e tij.

“Po më doket mua që paske harruar .Mu desht me të kthy përgjigje sepse ma dërgun linkun ku paske fol për këtë projekt, unë ti dhe Getinjo. Këshillë Lab, çdo histori i ka dy anët e medaljes. E që dëshiron të dalësh mirë para ‘Ferizajlive’, këtë e din bota, gjë që nuk është e keqe por në këtë rast jo e drejtë. Ktheva përgjigje 9fficiake sepse paske fol ti. Përndryshe dalim para kamerave flasim Lab i nderum. Të kisha këshillu me u marr me muzikë, siç do ishte dashur prej fillimi”- shkruan Blero.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: