Connect with Us

Ejlyl plagos Kemalin me thikë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Ejlyl plagos Kemalin me thikë/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Ejlyl telefonon Kemalin dhe lë një takim me të. Serkan ndjek Ejlylin. Ejlyl takohet me Kemalin. Ai tenton ta puthë ndërsa Ejlyl e plagos me thikë. Serkan ndërhyn për të shpëtuar Ejlylin por Kemal e godet. Ejlyl dhe Serkan ia mbathin. Kemal merr thikën me të cilën Ejlyli e plagosi dhe e ruan si provë. Ejlyl i hap zemrën Serkanit dhe i tregon që Kemal ka tentuar ta përdhunojë.

Serkan i tregon Ejlylit që ai fshihet pas profilit anonim në Facebook por ajo nuk e pret mirë këtë. Songyl tregon para të gjithë klasës çfarë i bëri Gynejit duke e turpëruar para shokëve. Kemal nuk e denoncon Ejlylin në polici. Kader i tregon Nerimanit se Xhemre ka tentuar të vetëvritet. Kader zhgënjehet pasi Neriman nuk i tregon vendndodhjen e prindërve të saj. Kemal gënjen Mesuden për plagosjen dhe kërcënon Ejlylin se do i tregojë policisë.

Neriman qorton Xhemren përpara vajzave të jetimores për faktin që tentoi të vetëvritej. Xhemre akuzon Songylin se i ka treguar Nerimanit. Songyl e kupton që prapa kësaj fshihet Kader dhe tenton ta rrahë.

Feride përpiqet të qetësojë Xhemren dhe i tregon vajzave që të gjithë në jetën e tyre kanë probleme por asgjë nuk zgjidhet duke kryer vetëvrasje. Songyl pajtohet me Kaderin. Nazan mëson se Serkan komunikon me Ejlylin dhe e urdhëron të qëndrojë larg vajzave të jetimores./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE