Connect with Us

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Showbizz

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Publikuar

-

Para pak muajsh reperja Rina Balaj u shpreh se do të tërhiqej nga muzika për shkak të disa problemeve personale.

Menaxheri i saj u shpreh se Rina kishte vendosur të bënte pauzë në muzikë deri në momentin që reperja shkëputi marrëdhëniet me komapninë.

E ftuar në emisionin Ëhy Not, përfaqësuesja e On records Edona Gashi ka akuzuar Rinën duke thënë që ka dashur të mashtrojë kompaninë.

“Po e them këtu publikisht, Rina nuk është larguar nga “On Records”, ajo ka tentuar ta mashtrojë kompaninë. Kompani e cila e ka sjellë në jetë, sepse kur Rina ka ardhur, nuk e ka pasur një vend për t’u futur në “On Records”, sepse “On Records” e ka pasur një artiste shumë të mirë dhe të talentuar, Kidën. Por ka pasur fatin dhe me largimin këngëtares që u fut ajo. E kanë mirëpritur të gjithë. Rina ka bërë një kerkesë në kompani, që dëshiron të bëjë pause, më pas del që ajo do të tërhiqet tërësisht nga muzika. Ajo thjesht ka dashur të mashtrojë kompaninë. Ajo u shpreh se do të lejë krejt muzikën, ka probleme familjare etj. Ajo thjesht ka planifikuar karrierën e saj në muzikë vetëm me të dashurin e saj solo”-është shprehur përfaqësuesja e “On Records”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE