Connect with Us

Ka pozuar krah Demi Rose/ Fotot më provokative të bukuroshes shqiptare

Showbizz

Ka pozuar krah Demi Rose/ Fotot më provokative të bukuroshes shqiptare

Publikuar

-

Ajo është një nga vajzat më të bukura shqiptare edhe pse prej vitesh jeton jashtë Shqipërisë. Bukuroshja Lorena Haliti ishte pjesë e një prej videoklipeve më të klikuara të reperit Ledri Vula. Ajo shpesh herë publikon foto ku tregon linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se Lorena gjatë një interviste është shprehur se ka shumë dëshirë të martohet me një djalë shqiptar.

Lorena ka pozuar në pasarelat më të njohura si dhe krah supermodeleve më seksi në showbizin e  huaj si Demi Rose. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më të bukura të Lorena Halitit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE