Connect with Us

Nuk do të jenë më “IN” në vitin 2020/ Këto janë aksesorët dhe veshjet që janë jashtë tendencave të fundit

Fashion

Nuk do të jenë më “IN” në vitin 2020/ Këto janë aksesorët dhe veshjet që janë jashtë tendencave të fundit

Publikuar

-

Në industrinë e modës, trendet hyjnë e dalin aq shpejt sa s’mund ta imagjinoni. Pra kur themi që ky lloj trendi nuk zgjati për shumë kohë, kjo nuk do të thotë që duhet të zhduket përfundimisht.

Në të shumtën e kohës trendet zgjatin 2 ose 3 sezone. Kjo ëhstë arsyeja përse stilet e ndryshme nuk zhduken plotësisht por bëjnë  një hap para për aksesorë të rinj, fabrikime, modele apo printe të reja.

Sipas Bright side këto janë veshjet dhe aksesorët që nuk do të përdoren më sezonin e ardhshëm.

Varëset me guacka deti do të zëvendësohen me perlat.

Kapelet prej kashte me lule do të zëvendësohen me kapele bejsbolli.

Çantat prej kashte.

Këpucët me majë të mbyllur do të zëvendësohen me sandalet me majë katrore të hapur.

Veshjet me vija.

Ngjyrat dhe tonet neutrale.

Pantallonat capri.

Veshjet me Jaguar.

Xhinset mami.

Copat natyrale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: