Connect with Us

Para në këmbim të marrëdhënieve intime/ Modelja e Instagramit zbulon ofertat e “çmendura”

Showbizz

Para në këmbim të marrëdhënieve intime/ Modelja e Instagramit zbulon ofertat e “çmendura”

Publikuar

-

Influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale gjenden pothuajse çdo ditë përballë ofertave që ofrojnë përdoruesit apo ndjekësit e tyre për seks. Mediat sociale janë kthyer si një katalog për meshkujt që presin të gjuajnë “prenë” e tyre të radhës.

“Është prostitucion i nivelit të lartë. Është e frikshme të mendosh se të tillë njerëz të kanë dërguar mesazhe të tilla që me shumë mundësi ua dërgojnë dhe shumë vajzave të tjera”, është shprehur Tyne Lexy Clarson.

Ajo tregoi se ishte vetëm 19 vjeç kur dikush i ofroi 20.000 paundë në këmbim të një darke me të apo thjesht një pije. Por pasi luajti në serinë dy të Love Island, një agjenci me email, i ofroi asaj 50,000 £ për pesë net në Dubai. Ai përmbante një marrëveshje mos-zbulimi, duke thënë se detajet e asaj që ajo do të kërkohej të bënte do të mbeteshin konfidenciale.

Tyne Lexy tha se e kishte refezuar këtë gjë, por frika që influencuesit që luftojnë për të mos marrë këto lloj shërbime luksoze do të ndjejnë presionin për të ruajtur aparencën dhe do të bëhen të prekshëm nga këto transaksione.

E njëjta gjë ndodh dhe më shumë vajza të tjera të famshme në rrjetet sociale por jo të gjitha prej tyre vendosin të refuzojnë pasi shumë janë të dhëna pas jetës luksoze dhe parave. Por ka nga ata që nuk do e bënin kurrë një gjë të tillë, pra të pranonin para në këmbim të shërbimeve seksuale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: